Współfinansowanie nagród w Turnieju BRD na szczeblu powiatowym

21 kwietnia 2022 r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku była organizatorem eliminacji powiatowych 43 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. Eliminacje powiatowe zostały objęte patronatem Starosty Nowodworskiego.

Turniej skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu nowodworskiego. Przeprowadzony został przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji: Naczelnika Wydziału podkom. Sebastiana Podgórskiego – sędzia główny, asp. sztab. Joannę Wielocha – oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji, asp. sztab. Piotra Kamińskiego oraz strażaków – ratowników z OSP w Nasielsku: p. Marcina Grzybikowskiego i p. Marka Rzeczkowskiego.

Drużyny oraz najlepsi uczestnicy turnieju otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Nowodworskiego oraz Nasielską Fundację Wspierania i Rozwoju Edukacji.

Więcej informacji na stronie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nasielsku