Konkurs plastyczny na LOGO Fundacji rozstrzygnięty

W środę, 21 maja br. odbyło się podsumowanie konkursu którego, przedmiotem było opracowanie elementów identyfikacji wizualnej związanych z szeroko rozumianą pomocą, wspieraniem i rozwojem edukacji, będących podstawą do opracowania logo fundacji. Z pośród nadesłanych prac wybraliśmy trzy według nas najlepsze.
– I miejsce zajęła praca wykonana przez uczniów klasy III A Gimnazjum w Cieksynie. Nagrodą jest jednodniowy pobyt w Centrum Ochrony Środowiska w Chrcynnie.
– II miejsce zajęła praca wykonana przez uczniów klasy I B Gimnazjum w Cieksynie. Nagrodą są bilety wstępu do KINA NIWA w Nasielsku na dowolny film.
– III miejsce zajęła praca wykonana przez uczniów klasy VI A Szkoły Podstawowej w Nasielsku. Nagrodą jest rajd rowerowy.

Poniżej prezentujemy prace, które zajęły I, II i III miejsca w konkursie.

Miejsce 1

Miejsce 2