Pracownia językowa dla Szkoły Podstawowej

Wspólnie z Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku kupiliśmy wyposażenie  pracowni językowej. Jest to nowoczesne narzędzie do nauki języków obcych, spełniające również wymagania laboratorium fonetycznego przystosowane do pracy uczniów z logopedą. Urządzenie pozwalana pracę indywidualną  w parach lub grupach, w każdym z tych trybów uczeń posiada podsłuch swojego głosu, dodatkowo indywidualne pulpity ucznia zawierające regulację siły głosu, zapobiegają problemom, gdy w grupie znajdzie się osoba słabo słysząca. Posiada też świetlną sygnalizację zgłoszenia i wywołania, umożliwia podłączenie dyktafonu lub komputera. Pracownia jest wyposażona w 80 calową tablicę interaktywną współpracującą z komputerem i projektorem multimedialnym w zestawie. Tablica działa jak duży ekran dotykowy. Nasz wkład to 6500,00 zł.